• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Hakkımızda

single-img-ten
Led reklam ekranı

Hakkımızda

Uzmanlık, Tecrübe ve Kalitemize Güvenerek

Hakkımızda. LedReklamEkranı ; Dünyaca ünlü kendini ispatlamış markalarla çalışarak kalite ve yeteneğimize olan inançlarıyla, siz değerli müşterilerimize pratik çözümler üretmekteyiz….

LedReklamEkranı 12 yıllık tecrübeye sahip ve profesyonel bir şekilde 50’den fazla çalışan, ülkemizdeki lokalde 400 adet yapılı ve montajlı LED ekranlar Avrupa’daki ofisleriyle global markaların çözüm yardımcısıdır. Başarımızın anahtarı hedefimizin performansı ve maliyeti arasındaki en etkili noktayı profesyonel ekimizle tespit etmek.

Üretim

Üretim olanağının her türlü mekanik ve elektronik tarafları üstünde net kontrole sahibiz. Tüm Avrupa standartlarına uygunluğa sahiptir.

hakkımızda

Led Reklam Ekranı

Tam olarak ESD standartlarına uyumlu ARGE alanına sahiptir. Ürünlerimiz Elektro Statik boşaltmalarında korunmaktadır. Ürünlerimiz fabrikadan çıkmadan önce parlaklığı ve renk bütünlüğü için testlerden geçmekte ve kalibre edilmektedir. Aynı zamanda kalibrasyonlu periyodik satış hizmetlerinide sağlıyoruz.

İç ve dış mekanlarda projeniz stadyum , perakende veya alanınız ne tür olursa olsun küçük veya büyük ekranlara doğuda, batıda nerede olursanız olun LedReklamEkranı isteğiniz için hizmette olacağız.

Her ürünümüz 100’den fazla çeşitte fonksiyon içerir ve her ürünümüzün 4.000 adetten çok bileşeni bulunmakta. Her temel bileşenler ve malzemelerimiz 5 farklı depomuzda ürün olarak depo edilmiştir.

LED

Led ekranlarımız için önemli olan çerçeve konstrüksiyonunu en iyi şekilde inşa edebilmek için asıl şirketimizin metal işleminden deneyimlerini kullanıyoruz. Standart olamayan küresel ve eğri özellikle çerçeveyi tasarlayabiliriz ve inşasını kurabiliriz.

Yalnızca piksel çözünürlüğü LED ekranlar için konuşmak yeterli değildir. Karara varmadan önce ürünlerimizin birçoğunu görebiliriz, kafanızdaki sorunları sorabilir, kendinizde IPS farkını rahatlıkla görebilirsiniz.

Dünyanın ilk sıralarında gelen teknoloji firmaları takipçilik konusunda rakiplerini tanımayan ürün genişlettiğimiz medya, eğlence gibi birden çok alanda kaliteli ses sistemleri ve kurulumunu teknik destek ekibimiz operasyonlarımızın yönetimi içerik üretimi için ve daha fazla ihtiyacınız için sizlere hizmet vermektedir.

Çalışma gösterdiğimiz tüm alanda her zaman en iyisi kalitelisi ve en uygun fiyatlardan sunmak müşterilerimizi memnun edebilmek ilk hedefimizdir. Profesyonel uzman ekimiz, disiplinli iş anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca Bizlere buraya tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hakkımızda

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03