• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

İç Mekan

Led reklam ekranı

iç mekan led ekran dış mekan led ekran stadyum ekranları led reklam ekranı led avm ekranı led avm reklam ekranı

İÇ MEKAN LED EKRANI

İç mekan led ekranı kapalı yerlerde görebildiğimiz ve çok sayıda müşteri bulunan ortamlarda reklam amacıyla kullanılır. İç mekan led ekranlar markaların ve firmaların hizmet ve ürün tanıtımını sürekli bir şekilde yaparlar. Göz alıcılığı ve izlenim kalitesi ile oldukça dikkat çekicidirler. Oldukça az enerji tüketimine sahiptir. Teknoloji harikası bu led ekranlar ekonomiktirler. Firma ve markaların çok büyük paralar harcamadan reklamlarını bu led ekranlardan yapmaları olağandır . Aynı zamanda havaalanlarında uçuş saatlerinin gösterilmesi belediyelerde herhangi bir konu da vatandaşı bilgilendirmek ve büyük fuar alanları gibi kullanıldığı yerlerde mevcuttur. Led ekran modelleri kaba olamayan zarif tasarımlarıyla kolay bir şekilde montaj ve demontaj  edilebilir.

ÖZELLİKLERİ

Led ekran büyüklüğüyle aynı anda bir çok kişiye hitap eder. Enerji tüketimi düşük olduğundan diğer ekranlara göre kazançlıdır. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Montaj ve demontaj işlemleri kolaylıkla yapıldığından emniyetlidir. İç ve dış mekanlarda suya dayanıklıdırlar. Renk üretimleri fazladır bu  sebeple aynı anda tek ya da birden fazla renk üretimi yapabilirler. Kendi üretin yapısı itibariyle diyot oldukları için dijital ortamlara daha güzel bir şekilde uyum sağlarlar. Tasarruflu ekonomik olulundan çevre dostudur.Teknolojik yapısı nedeniyle yaydığı ışık doğal ışık etkisi yaratır. İzlenim esnasında göz sağlığını korur ışıltı gölge ve yansımayı aza indirir. Elektronik bir ürün olması sebebiyle çalıştığı sırada belli bir miktar ısı yayar ancak bu ledlerde epeyce azdır. Uzun ömürlü olmasına rağmen bakım ihtiyacı istemez.

İÇ MEKAN LED EKRAN SEÇİMİ

Led ekran alırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken konu ekran çözünürlüğüdür. Ekran çözünürlüğü bulunan alana müşteri ya da izleyici kitlesi düşünülerek tercih edilmelidir. Ekranla ilgili bir diğer önemli konu, parlaklığıdır. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsak  ekran parlaklığı  da bununla aynı oranda olacaktır.  İç mekan led ekranlarda konunmlardırma çok önemlidir. Yanlış yerleştirilen led ekrandan istenilen kalitede hizmet alınamaz. Ekran bulunduğu ortam ve alan içinde her yerden kolaylıkla görülebilecek şekilde  konum almalı. Ekranlarla ilgili diğer husus kalitesidir. Teknik açıdan uzman bir üretimle yapılmış olan led ekranlar tercih edilmelidir.

İç Mekan

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03